Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sraz hasičských vozidel v Morkůvkách

4. 5. 2010

Někoho možná napadne, cože se na takových srazech vlastně dělá.  Řidiči si vyměňují zkušenosti s vozidly a také s věcnými prostředky umístěnými uvnitř nástavby.

Řeší se rozložení nářadí v nástavbě, typ uložení, obsluha agregátů a jejich údržba, údržba podvozku a každý se snaží najít u kolegů nějakou tu vychytávku, kterou by mohl udělat i na svém autě. 

Samozřejmě si auta může prohlédnout veřejnost a pokud někdo plánuje nákup požárního speciálu naskytuje se mu mimořádná možnost prohlídky několika aut na jednom místě. Na různých oficiálních výstavách toho jde sice vidět také hodně, ale vše je od dodavatelů "načančané" a nejedná se vlastně ani o prodejní kusy, protože by je nikdo tak draze nezaplatil.

 

Náhledy fotografií ze složky Sraz hasičských vozidel v Morkůvkách