Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž v Lanžhotě 5.7. 2010

6. 7. 2010

.........................nepršelo. Každoročně nás v Lanžhotě sleje od půli soutěže bouřka.

Pivo sice bylo ze začátku teplé, ale posléze přišel vysoce erudovaný hasič D.P. na to, že někdo otočil na výčepu termostatem a po nastavení správné teploty bylo už vše v nejlepším pořádku..........., tedy alespoň, co se týče občerstvení. Cigára od Žurka z Týnca byla take festovní.

 

V Lanžhotě se sjelo celkem 25 družstev z čehož bylo 10 družstev děvčat. No, a my jsme skončili 10 z 15. Při prvním útoku jsme měli čas kousek přes 24 vteřin, při druhém jsme se zlepšili pod 22 vteřin.  

První místo v Lanžhotě získali kluci z Pasohlávek s časem 17.91s, druhé patří Poštorné 17,92s a třetí Mistřínu (HO) 18,07s

Z děvčat bylo nejlepší družstvo z Hodějic.

Fotky ze soutěže si můžete prohlédnout ve fotogalerii anebo přimo u autora  zde a zde.

Břeclavská hasičská liga tak má za sebou třetí soutěž. Čtvrtou pořádáme my na hřišti TJ Slavoj Velké Pavlovice 17. července od 21.30 hod.

 

Náhledy fotografií ze složky Lanžhot soutěž 2010

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář