Soutěž v Lanžhotě 5.7. 2010

6. 7. 2010

.........................nepršelo. Každoročně nás v Lanžhotě sleje od půli soutěže bouřka.

Pivo sice bylo ze začátku teplé, ale posléze přišel vysoce erudovaný hasič D.P. na to, že někdo otočil na výčepu termostatem a po nastavení správné teploty bylo už vše v nejlepším pořádku..........., tedy alespoň, co se týče občerstvení. Cigára od Žurka z Týnca byla take festovní.

V Lanžhotě se sjelo celkem 25 družstev z čehož bylo 10 družstev děvčat. No, a my jsme skončili 10 z 15. Při prvním útoku jsme měli čas kousek přes 24 vteřin, při druhém jsme se zlepšili pod 22 vteřin.

První místo v Lanžhotě získali kluci z Pasohlávek s časem 17.91s, druhé patří Poštorné 17,92s a třetí Mistřínu (HO) 18,07s

Z děvčat bylo nejlepší družstvo z Hodějic.

Fotky ze soutěže si můžete prohlédnout ve fotogalerii anebo přimo u autora  zde a zde.

Břeclavská hasičská liga tak má za sebou třetí soutěž. Čtvrtou pořádáme my na hřišti TJ Slavoj Velké Pavlovice 17. července od 21.30 hod.

Náhledy fotografií ze složky Lanžhot soutěž 2010