Jdi na obsah Jdi na menu
 


Noční soutěž proběhla v pohodě,

9. 7. 2012

Chystání soutěže probíhá většinou dva dny. V pátek navezeme "nahrubo" stánky,stoly a lavky, v sobotu od rána se chystá zbytek. Ještě v pátek nám otočil vítr dřevěný stánek na střechu, ale to byl naštěstí poslední špatný záchvěv . Počasí se přes celou sobotu umoudřilo a vydrželo bez deště a větru až do ranních nedělních hodin, kdy už se zase vše z hřiště mohlo začít uklízet.

V letošním roce, jak už je zmiňováno vyhráli pánové ze SDH Pasohlávky s časem 17,65 vteřin. Sražení terčů v takovém čase a ještě k tomu na noční, je už celkem "vysoká" liga.

Druhé družstvo mužů - Poštorná "A" bylo o celou vteřinu a kousek pomalejší, třetí družstvo - SDH Kobylí sráželo terče v 19,16 vteřině.

Děvčatům jsme nachystali menší překvapení. V loňském roce jsme zakoupili putovní pohár i pro ně a v letošním roce byl poprvé předáván. Je dokonce větší jak pro muže.

Poprvé tento pohár zvedly nad hlavy holky z Tvrdonic.

 

Ne vždy se všechno podaří, nás trošku zklamala technika, resp. chlaďáky a tak se dodatečně omlouváme za nepříliš studené nápoje, které protéklaly výčepním zařízením. Částečně za to může "hustota a teplota" vzduchu ve stanu a stáncích.

Jinak se domníváme, že soutěž byla nachystána velmi dobře a důstojně i proběhla.

 Fotogalerie od p.Podešvové : www.velke-pavlovice.cz/article.asp

Výsledky

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář