Požární sport

Příspěvky

Úspěšná noční soutěž za námi

11. 7. 2011

img_4050.jpgÚspěšná na počasí a uspěšná i na výsledky. Obě dvě naše družstav si udělala "rekord" a poprchalo (pokud se tomu tak dá říci) jenom chvilku.

Soutěž Moutnice 2011

4. 7. 2011

memorial_por.j.garguly_2011-1_116.jpgVůbec snad poprvé jsme vyjeli na soutěž do Moutnic. Požární útok se zde běhá se širokými hadicemi a na nástřikové terče.

Startovali jsme s mírnými obavami, týkající se především obměněné sestavy (P.Hasil na proudu, no to je něco). Předčili jsme svá očekávání. 6 místo z 16 mužských družstev - parádní.

Název soutěže se nazývá "Memoriál poručíka Jaroslava Garguly". Kdo byl......

Celý příspěvek | Rubrika: Požární sport | Komentářů: 0

Sedmé místo z noční soutěže ve Voderadech

26. 6. 2011

Z 26 zúčastněných mužských družstev celkem solidní výkon. Požární útok, zkrácený oproti českým standardům o jedno "béčko" jsme zaběhli za 18.98s . Není to žádný hit, ale jak čtete, na necelou dvacítku družstev jsme stačili.

Celý příspěvek | Rubrika: Požární sport | Komentářů: 0

Pátí ze třinácti - to není špatné

20. 6. 2011

img_7125.jpgVe Tvrdonicích se v sobotu 18.června sjelo třináct mužských a šest ženských družstev, která bojovala o pohár Obce Tvrdonice.

Za Velké Pavlovice soutěžila dvě družstva "A" a "B". Družstvo "A" s téměř veteránským věkovým průměrem - 32 let (a to nám ho Peťa Hlávka ještě o dva roky snižuje) skončilo na pěkném pátém místě. Družstvo "B" platí nováčkovskou daň a skončilo na chvostu výsledné listiny.

Pokud by chtělo družstvo "B", tj. družstvo mladších dohnat družstvo "A" mají ještě čas, podle věkového průměru 10 let :-(  .

Foto ve fotogalerii: Jaroslav Procinger

Celý příspěvek | Rubrika: Požární sport | Fotografie: Soutěž Tvrdonice 2011 | Komentářů: 0

Na Břeclavsku začínají soutěže v požárním útoku, první byli Milovice

24. 5. 2011

Na první soutěži jsme byli 28.května v Milovicích. U nás se konná noční soutěž v posunutém termínu a to 9.července.

Návrh teplákové soupravy

2. 2. 2011

teplakovka---hasici-velke-pavlovice.jpgZ firmy DD sport nám byl zaslán návrh teplákové soupravy. Jedna souprava výjde na 1150,-Kč a všechny soupravy by nám měly být dodány do 4 týdnů.

První korunky z dotací JMK mizí

11. 1. 2011

1.jpgByla nám doručena první část objednávky z obchodu "Sportisimo.cz". Pět párů sportovních bot zn.Umbro bylo zakoupeno v 50% slevě za celkových 3.725,-Kč.

V Bořeticích jsme brali 6. místo, za ročník 2010 místo 7.

13. 9. 2010

V sobotu jsme se zúčastnili poslední soutěže zařazené v BHL. Při prvním útoku se podařil sestříknout terč jednomu s proudařů pod 20 vteřin. Při druhém útoku se totéž podařilo proudaři druhému. Protože ovšem vždy jeden trošku zaspal, výsledný čas 20,21 postačoval na šesté místo.

V sobotu 11.září proběhne v Bořeticích poslední soutěž zařazena do BHL

7. 9. 2010

V letošním ročníku Břeclavské hasičské ligy proběhlo sedm soutěží. Poslední pořádájí následující sobotu hasiči z Bořetic. Velkopavlovičtí hasiči  jsou na průběžném 7.místě z 11. družstev.

Soutěž v požárním útoku ve Vel.Pavlovicích zrušena

25. 8. 2010

Po vleklých útrapách a hlednání náhradního termínu noční soutěže v požárním útoku jsme dospěli k závěru, že soutěž úplně zrušíme.

Poslední termín naší soutěže, který byl navržen koliduje s termínem soutěže "O slovácký džbánek", a proto není možné ani v tento den (19.9.2010) soutěž uspořádat,