Požární sport

Příspěvky

Tragické výsledky a zmoklá soutěž

11. 6. 2012

dsc_0293.jpg9.června se sjela družstva hasičů do Milovic, kde proběhlo druhé kolo Břeclavské hasičské ligy.

Celý příspěvek | Rubrika: Požární sport | Komentářů: 0

Trénink prověřil čerpadlo i časomíru

22. 4. 2012

V letošním roce poprvé trénovala naše družstva požární útok. Šlo především o to vyzkoušet nové hadice, opravené čerpadlo a také novou časomíru s mechanismy na terčech.

Časy dosažené po sestřelení terčů nebyly nikterak zázračné, ale vše fungovalo a bylo spolehlivé.

Sobotní "Říčanská plíce"

19. 9. 2011

dabl.jpgV sobotu 17.září se Peťa Adámek a Martin Valenta zúčastnili soutěže "Říčanská plíce", která proběhla v Říčanech u Brna.

Celý příspěvek | Rubrika: Požární sport | Fotografie: Říčanská plíce II | Komentářů: 1

Kluci trénovali na "Říčanskou plíci"

14. 9. 2011

mv.jpg Závod proběhne tuto sobotu a určitě se tam pojedou podívat i nějací Fanoušci :-)))

"Slovácký džbánek" mají doma Pasohlávky

7. 9. 2011

Soutěž tří okresů, soutěž pěti nejlepších družstev z UH, HO, BV. Tentokrát byla soutěž pořádána na Hodonínsku a to ve Vacenovicích 10.září od ranních hodin.

Soutěž vyhrálo družstvo Pasohlávek s časem pod 18 vteřin.

Naše družstvo potvrdilo své umístění v BHL a skončilo na chvostu výsledkové listiny. Porazili jsme tuším tři týmy.

Celý příspěvek | Rubrika: Požární sport | Komentářů: 0

Narychlo do Bořetic a ještě rychleji domů

7. 9. 2011

vysledky-boretice.jpgSoutěže v Bořeticích jsem se chtěli zúčastnit. Šlo nám o konečné pořadí v celém ročníku soutěže.

Výsledková listina napovídá, že jsme se na konci sezóny dostali podruhé pod 20 vteřin, ale ani to nestačilo na možné, celkově páté místo.

Na soutěž jsme jeli po předchozí domluvě s pořadateli později a dříve odjeli. Museli jsme ještě pracovat na Velkopavlovickém vinobraní.

Celý příspěvek | Rubrika: Požární sport | Komentářů: 0

Už víme, přoč se nám v Poštorné nedařilo

29. 8. 2011

Jiřík si nehleděl sportu, ale.....

ji.jpg

Soutěž v Hrubé Vrbce - čas pod 17 vteřin

22. 8. 2011

Většina našich hasičů viděla poprvé na vlastní oči zaběhnutý požární útok pod 17 vteřin. Na soutěž v Hrubé Vrbce na Hodonínsku se toto podařilo klukům z Vések (UH). My jsme s naším časem 20,70s obsadili 14 místo z 26.

Celý příspěvek | Rubrika: Požární sport | Komentářů: 0

Kobylská soutěž výborná, výsledek průměrný

1. 8. 2011

1.jpg15. místo z 23 družstev není až tak špatné umístění. Pokud by kluci dokázali zaběhnout čas jako na noční u nás, tak by skončili na místě 10. což už není ta velký rozdíl.

Celý příspěvek | Rubrika: Požární sport | Komentářů: 0

Pohár z noční soutěže v Brumovicích

24. 7. 2011

po.jpgV sobotu večer nebo spíše v neděli ráno, jsme si přivezli z Brumovic pohár za 3.místo. Soutěže se zůčastnilo "pouze" devět mužských družstev, ale i tak si poháru ceníme a to i přesto, že špička břeclavského okresu nesoutěžila.

Celý příspěvek | Rubrika: Požární sport | Komentářů: 3