Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hra Plamen proběhla ve Velkých Pavlovicích

... na myslivně.

První stanoviště bylo na střelici (střelba ze vzduchovky), druhé stanoviště u sv.Urbana (topografie), třetí stanoviště na cyklostezce pod výrobní halou ŠSV (základy první pomoci), třetí stanoviště u lesoparku (uzlování), čtvrté stanoviště u žel.přejezdu k ŠSV (znalost tech.prostředků pož.ochrany) a  poslední stanoviště bylo také u myslivny - překonání překážky po vodorovném laně.

Vyhodnocení soutěže proběhne až na jaře roku 2014 a zatím nemáme ani průběžné výsledky, které je potřeba teprve zpracovat. Jakmile nám budou doručeny, tak je tady na webu zveřejníme.

 

Úvodního kola Hry Plamen ze zúčastnilo kolem 240 mladých hasičů. Namátkově: Velké Bílovice, Cvrčovice, Strachotín, Tvrdonice, Perná, Valtice, Moravská Nová Ves, Drnholec, Velké Pavlovice, Velké Němčice a další.

Za SDH Velké Pavlovice běžela tři družstva, jedno družstvo mladších a dvě družstva starších žáků.

 

 

Více o hře Plamen zde.

 

Náhledy fotografií ze složky Hra plamen 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář