Dětský kroužek

Příspěvky

V sobotu 6.září přivezli starší žáci stříbro

8. 9. 2014

1.jpgPodařilo se jim získat na soutěži ve Vlasaticích v požárním útoku.

Foto archiv SDH.

Starší žáci si přivezli zlato!

16. 6. 2014

1.jpg

Mladí hasiči z Velkých Pavlovic se poprvé v této sezoně umístili na stupních vítězů a hned z toho byla zlatá medaile v kategorii starších žáků. Po úžasném výkonu ve štafetě, kde jsme byli druzí a po rekordním čase v požárním útoku, který jsme vyhráli, jsme v celkovém pořadí soutěže obsadili první místo. Velkou zásluhu na medaili mají i mladí hasiči z Bořetic, kteří opět skvěle doplnili naše družstvo a navíc nám půjčili jejich silnou mašinu. Mladší žáci skončili stejně jako loni na krásném čtvrtém místě, avšak na medaili toho moc nechybělo.

Na závěr ještě jednou velké díky všem mladým hasičům z Pavlovic i Bořetic za krásnou „zlatou neděli“. Už teď se těšíme na další soutěž mladých hasičů.

Soutěž mladých hasičů ve Velkých Pavlovicích

15. 5. 2014

img_6705.jpgVelké Pavlovice hostili poprvé soutěž mladých hasičů. Pravda, musela se o jedno kolo zkrátit, ale i tak se bylo nač dívat. Více po rozkliknutí slovem M.Procingera

Foto: J.Procingr

Hra Plamen proběhla ve Velkých Pavlovicích

14. 10. 2013

f.jpgPo mnohaleté odmlce se do Velkých Pavlovic vrátila Hra Plamen pro mladé hasiče. Jednou ze soutěžních disciplín je i branný závod a štafeta družstev.

Štafetu si děti zaběhly v areálu myslivny, ale na branný závod už musely do terénu. Družstva měla start ...

Celý příspěvek | Rubrika: Dětský kroužek | Fotografie: Hra plamen 2013 | Komentářů: 0

Dětská soutěž v Šitbořicích

18. 6. 2013

w.jpgV neděli 16.června proběhla v Šitbořicích dětská soutěž v požárním útoku a štafetě. Z Velkých Pavlovic soutěžili mladší i starší žáci. Mladší žáci skončili celkově čtvrtí ze sedmi, starší tuším sedmí z devíti.

Mladší žáci si zaběhli rekord v požárním útoku, kdy srazili terče kousek po 23 vteřině, což byl třetí nejlepší čas.

Fotky Valtice

6. 5. 2013

u.jpgVčetně výsledkové listiny. Mladší žáci jsou nalevo, starší napravo. :-)

Celý příspěvek | Rubrika: Dětský kroužek | Fotografie: MH Valtice 2013 | Komentářů: 0

Mladí hasiči zvládli dvě soutěže za víkend

6. 5. 2013

a.jpgV sobotu 4.května se mladí hasiči zúčastnili soutěže ve Tvrdonicích, v neděli 5.května ve Valticích. Jednalo se o vůbec první soutěže našich dětí. Sbírají tak zkušenosti a hlavně ve Valticích si soutěž užily až, až. Ze soutěže se vrátily po devíti hodinách.

Výsledkové tabulky jsou ve fotogalerii.

Celý příspěvek | Rubrika: Dětský kroužek | Fotografie: MH Tvrdonice 2013 | Komentářů: 0

Soutěž dětí ve Starovicích

23. 2. 2013

Po soutěži v Perné jsme se dozvěděli, že na konci února pojedeme ještě na další soutěž do Starovic. V pátek 22. 2. 2013 jsme měli..

Celý příspěvek | Rubrika: Dětský kroužek | Komentářů: 0

Mladí hasiči uzlovali v Perné

4. 2. 2013

perna-2013-127.jpg 2.února si zajeli mladí hasiči pod Pálavu "zauzlovat". SDH Perná pořádal tradiční uzlování.

Soutěž se podařila díky náhodě mladšímu družstvu, které skončilo na třetím místě. Nutno dodat, že to bylo z důvodu šťastného losu.

Rozhodčí zaujal Jirka Skýpala, který byl "ve tvoření" uzlů velmi rychlý. Uzly však tvoří svým stylem, který mu sedí.

Družstvo starších žáků už takové štěstí nemělo a skončilo po souboji s prvním družsvem. Soutěž se "jela" vyřazovacím způsobem, takže nebylo možnosti nápravy.

Mladí hasiči stříleli o pohár

23. 12. 2012

q.jpgDružstvo střeleckého kroužku při ZŠ se utkalo o pohár s mladými hasiči ve střelbě ze vzduchovky.

Za jednotlivce zastřílel nejlépe Ondra Bank s Jendou Novotným, pohár si ale vystřílelo celkově družstvo základky.  Nevadí.

Více info a foto na stránkách Města Velké Pavlovice