Dětský kroužek

Příspěvky

Naše děti se zúčastnily po dlouhých letech Hry Plamen

13. 10. 2012

1.jpgSoutěž se konala v Sedleci v sobotu 13.října od 9.00 hodin v "terénu". Více po rozkliknutí.

Celý příspěvek | Rubrika: Dětský kroužek | Fotografie: Soutěž Sedlec 2012 | Komentářů: 0

S dětma za pokladem

4. 8. 2012

V pátek 3.srpna se vydaly děcka za pokladem. Pomocí mapy si vyhledaly přibližné místo, kde byl poklad uložen a v podrobnější mapce našli i podrobnější info.

Poklad byl schován u kříže  rodiny Bendových a věřte tomu nebo deny, největší radost měly děti z pitné vody v pokladu, protože záměrně jsme je nechali mírně žíznit.

Celý příspěvek | Rubrika: Dětský kroužek | Komentářů: 0

Pátek patřil opět dětem

21. 5. 2012

Rozhodli jsme se, že děcka připravíme na stezku, kde budou hledat poklad. V pátek si však nejprve musely namalovat mapu, potom podle mapy schovat poklad (tentokrát to byla jenom lžička) a další skupinka musela zase podle mapy poklad najít.

Příště (až bude fest teplo a nebude mrznout :-)) se už vydáme na velký pochoďák aj s buřtama na konci.

Děcka pokračují v kroužku

4. 5. 2012

Protože dnes bylo počasí vrtkavé, nechali jsme děti shlédnout v zasedací místnosti MěÚ nějaké instrutážní videa a fotky ze zásahů.

Na sobotu byl naplánován "výlet" na soutěž do Tvrdonic, ale protože by byla slabá účast, "exkurze" se nekoná.

Konečně máme u hasičů i děti

14. 4. 2012

obraz2115.jpgVe Velkých Pavlovicích máme u hasičů po dvou desetiletích opět děti. Jejich vedoucím je Petr Adámek a prozatím se seznamují s činnostmi, které jsou pro mladé hasiče alfou a omegou. Tedy uzlování a práce s hadicemi.

Pokud dětský "kroužek" vydrží, budou mít děti možnost porovnat své dovednosti i s vrstevníky z dalších obcí.